Ga naar de hoofdinhoud Overslaan en naar de voettekst gaan
Laila Frank - <p>Journalist en expert in Amerikaanse politiek en cultuur met jarenlange ervaring in analyse, moderatie en inspirerende lezingen.</p>

Laila Frank

Journalist en expert in Amerikaanse politiek en cultuur met jarenlange ervaring in analyse, moderatie en inspirerende lezingen.

Vraag prijs en beschikbaarheid aan Vraag prijs en beschikbaarheid aan

Vraag vrijblijvend informatie aan over Laila Frank

Benieuwd wat we voor je kunnen betekenen? Stuur ons een bericht, we helpen je snel verder.

Boek Laila

Vraag vrijblijvend informatie aan over Laila Frank

3 ervaringen die je krijgt met Laila Frank

  • Unieke mix van journalistieke expertise en praktijkervaring in de Amerikaanse politiek, met analyses die dieper gaan dan het oppervlak
  • Inspirerende verhalen en inzichten die complexe thema’s tastbaar maken en direct aansluiten bij jouw publiek
  • Praktische kennis en helderheid over de impact van Amerikaanse trends op bedrijfsstrategieën, politieke keuzes en sociale vraagstukken

Vraag vrijblijvend informatie aan over Laila Frank

Benieuwd wat we voor je kunnen betekenen? Stuur ons een bericht, we helpen je snel verder.

Amerika-deskundige met unieke inzichten in politiek

Hoe beïnvloeden Amerikaanse verkiezingen de wereldwijde zakelijke en politieke agenda? Spreker Laila Frank brengt haar jarenlange expertise in Amerikaanse politiek en cultuur naar jouw evenement. Met een unieke mix van journalistieke scherpte en politieke ervaring maakt zij complexe thema’s inzichtelijk en boeiend. Of het nu gaat om politieke trends, sociale bewegingen of diepgaande moderatie tijdens een debat, Laila inspireert, informeert en zet aan tot denken.

Een gids in Amerikaanse politiek en cultuur

Met een unieke combinatie van journalistieke scherpte en politieke ervaring biedt Laila Frank diepgaande inzichten in de complexe wereld van de Amerikaanse politiek en cultuur. Haar werk gaat veel verder dan oppervlakkige analyses: zij maakt thema’s tastbaar, actueel en relevant voor een breed scala aan doelgroepen. Of het nu gaat om verkiezingen, sociale bewegingen of culturele trends, haar verhalen weten te inspireren én direct aan te sluiten bij de vragen en uitdagingen van organisaties, bedrijven en beleidsmakers.

Jarenlange ervaring in campagnes, advies en internationale debatten

Laila Frank heeft een bijzondere achtergrond die haar expertise uniek maakt. Na veertien jaar te hebben gewerkt als campagnespecialist en politiek adviseur, ontwikkelde zij zich verder als journalist en Amerika-deskundige. Deze combinatie van journalistiek en praktijkervaring in de politieke arena stelt haar in staat om verder te kijken dan de dagelijkse headlines en de diepere lijnen bloot te leggen die het verloop van de Amerikaanse politiek en samenleving bepalen.

Ze heeft talloze campagnes van dichtbij gevolgd en geanalyseerd en werkte mee aan strategische processen die de koers van politieke besluitvorming bepaalden. Dit maakt dat ze niet alleen beschrijft wat er gebeurt, maar ook begrijpt waarom en hoe dit invloed heeft op de rest van de wereld. Daarnaast excelleert ze als dagvoorzitter en moderator. Met haar vloeiende beheersing van Nederlands en Engels begeleidt ze internationale panels en debatten met scherpe vragen, overzicht en energie. Dankzij haar ervaring met thema’s als fraude, corruptie en internationale samenwerking kan ze complexe onderwerpen helder en toegankelijk maken, zonder daarbij de diepgang te verliezen.

Inspirerende lezingen die verder gaan dan analyses

De lezingen van Laila Frank zijn ontworpen om kennis te verdiepen, inzicht te bieden en te inspireren. Ze gaat verder dan enkel analyseren: ze legt verbanden tussen Amerikaanse politieke keuzes, sociale bewegingen en de wereldwijde impact daarvan. Daarmee worden thema’s die vaak abstract of ver weg lijken, direct relevant voor jouw organisatie of publiek.

Onderwerpen die zij behandelt zijn onder meer de betekenis van Amerikaanse presidentsverkiezingen voor de internationale agenda, de invloed van sociale en culturele trends op Europese samenlevingen en de doorwerking van economische keuzes uit de VS in zakelijke strategieën. Door deze thema’s tot leven te brengen met praktijkvoorbeelden en actuele analyses, biedt zij haar publiek nieuwe perspectieven. Dit maakt haar lezingen niet alleen informatief, maar ook strategisch waardevol en activerend.

Spreker Laila Frank inhuren voor haar internationale expertise

Of je nu een congres, seminar, internationale conferentie of zakelijk evenement organiseert, met Laila Frank kies je voor diepgang, relevantie en inspiratie. Ze combineert de rol van analist, verhalenverteller en moderator en weet haar publiek altijd te boeien. Met haar internationale ervaring, brede expertise en energieke stijl maakt ze elk programma sterker en betekenisvoller.

Boek Laila Frank vandaag nog en geef jouw evenement de unieke meerwaarde van actuele kennis, scherpe inzichten en een heldere blik op de impact van Amerikaanse trends op onze wereld. Haar bijdrage garandeert niet alleen een inspirerende ervaring voor het publiek, maar ook waardevolle inzichten die nog lang resoneren. Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie of om meteen een boeking te maken.

Laila Frank - <p>Journalist en expert in Amerikaanse politiek en cultuur met jarenlange ervaring in analyse, moderatie en inspirerende lezingen.</p>

Lezingen

Lezing van spreker Laila Frank:

Wat betekent Amerika voor de wereld, en voor jou?

Met een scherpe blik en een schat aan ervaring duikt spreker Laila Frank in de complexe dynamiek van de Amerikaanse politiek en cultuur. Ze legt verbanden tussen grote politieke keuzes, sociale bewegingen en hun impact op de rest van de wereld. Haar lezingen zijn niet alleen informatief, maar ook inspirerend en verrassend relevant voor zakelijke en maatschappelijke vraagstukken. Of het nu gaat om verkiezingen, economische trends of culturele veranderingen, Laila biedt inzichten die verder gaan dan de headlines en laat jouw publiek met nieuwe perspectieven naar de toekomst kijken.

Vraag vrijblijvend info aan: Laila Frank Wat betekent Amerika voor de wereld, en voor jou?

60 - 90 minuten

Laila Frank over haar werk als journalist in Amerika

Video van spreker Laila Frank

Veelgestelde vragen (FAQ)

Hier vind je de meest gestelde vragen over Laila Frank

Wie is Laila Frank en waar is zij bekend van?

Laila Frank is journalist, Amerikadeskundige, spreker en dagvoorzitter. Ze staat bekend om haar scherpe analyses van de Amerikaanse politiek, cultuur en samenleving. Laila verschijnt regelmatig als duider in Nederlandse en Vlaamse media en presenteerde onder meer het radioprogramma Bureau Buitenland. Daarnaast maakte ze de podcast Welkom in Washington, waarin ze de verhalen achter de Amerikaanse democratie onderzoekt. Haar expertise is gebaseerd op jarenlange ervaring in de Verenigde Staten en een eerdere carrière als campagnespecialist en politiek adviseur.

Wat is de achtergrond en expertise van Laila Frank?

Laila Frank werkte veertien jaar als campagnespecialist en politiek adviseur voordat ze de overstap maakte naar de journalistiek. Ze woonde onder andere in Philadelphia en Los Angeles en volgt de ontwikkelingen in de Verenigde Staten al jarenlang van dichtbij. Als spreker combineert ze politieke kennis met journalistieke verdieping en vertaalt ze complexe onderwerpen naar heldere inzichten. Haar expertise ligt vooral op het gebied van Amerikaanse politiek, democratie, cultuur, verkiezingen en maatschappelijke veranderingen.

Over welke onderwerpen geeft Laila Frank presentaties en keynotes?

Laila Frank verzorgt lezingen, keynotes en presentaties over de Verenigde Staten, Amerikaanse politiek, verkiezingen, democratie, cultuur en internationale ontwikkelingen. Ze laat zien hoe politieke keuzes en maatschappelijke trends in Amerika invloed hebben op Europa, organisaties en bedrijven. Tijdens haar keynotes combineert ze actuele voorbeelden, journalistieke verhalen en praktijkervaring uit haar vele reizen door de Verenigde Staten. Daardoor krijgen bezoekers inzicht in ontwikkelingen die vaak verder gaan dan de dagelijkse nieuwsberichten.

Voor welke sectoren en evenementen wordt Laila Frank het meest gevraagd?

Laila Frank wordt regelmatig geboekt voor congressen, seminars, zakelijke evenementen, conferenties en bijeenkomsten waar internationale ontwikkelingen, politiek of maatschappelijke verandering centraal staan. Haar lezingen zijn relevant voor overheden, onderwijsinstellingen, bedrijven, maatschappelijke organisaties en kennisinstituten. Dankzij haar journalistieke achtergrond en ervaring als moderator is zij bovendien geschikt voor evenementen waar verdieping, context en interactie belangrijk zijn.

Waarom is Laila Frank een veelgevraagde spreker over Amerikaanse politiek en democratie?

Laila Frank brengt een combinatie van praktijkervaring, journalistieke analyse en persoonlijke verhalen uit de Verenigde Staten. Ze werkte mee aan politieke campagnes, woonde jarenlang in Amerika en reist nog steeds regelmatig door het land. Daardoor kan ze politieke ontwikkelingen plaatsen binnen de bredere culturele en maatschappelijke context. Haar lezingen helpen organisaties om de impact van Amerikaanse verkiezingen, democratische processen en maatschappelijke trends beter te begrijpen.

Wat is de visie van Laila Frank op de toekomst van de Amerikaanse democratie?

In haar werk onderzoekt Laila Frank hoe burgers, lokale gemeenschappen en maatschappelijke initiatieven bijdragen aan het functioneren van de democratie. Ze kijkt daarbij verder dan de politieke strijd in Washington en richt zich op de mensen en verhalen achter de ontwikkelingen. Tijdens haar lezingen laat ze zien hoe democratische veranderingen in de Verenigde Staten ook relevant kunnen zijn voor Europa en Nederland. Haar analyses combineren actuele gebeurtenissen met langetermijntrends en maatschappelijke ontwikkelingen.

Welke podcasts en mediaprojecten heeft Laila Frank gemaakt?

Laila Frank is bekend als maker van de podcast Welkom in Washington, waarin ze door de Verenigde Staten reist om verhalen achter de Amerikaanse democratie en samenleving te onderzoeken. Daarnaast presenteerde ze Bureau Buitenland en levert ze regelmatig bijdragen aan radio-, televisie- en nieuwsprogramma’s. Haar journalistieke werk werd bekroond met de Herman Wekker Prijs voor onderscheidende journalistiek over een Engelstalig land.

Hoe kan ik Laila Frank boeken of inhuren voor een evenement?

Laila Frank kan worden geboekt als spreker, keynote speaker, dagvoorzitter of moderator voor congressen, seminars, zakelijke bijeenkomsten en andere evenementen. Via Athenas kan je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag indienen om beschikbaarheid, inhoud en mogelijkheden te bespreken. Op basis van jouw doelgroep, thema en evenement wordt bekeken hoe haar bijdrage het beste kan worden afgestemd op het programma.

Wat kost een lezing van Laila Frank?

De prijs om Laila Frank als spreker te boeken varieert per aanvraag omdat het tarief afhankelijk is van onder andere de voorbereidingstijd, de duur, de groepsgrootte en de locatie van het evenement. Aangezien deze factoren per opdracht verschillen, adviseren we om contact op te nemen met Athenas voor een vrijblijvende prijsopgave op basis van jouw evenement en wensen. Contacteer ons hier.

Vraag vrijblijvend informatie aan over Laila Frank

Benieuwd wat we voor je kunnen betekenen? Stuur ons een bericht, we helpen je snel verder.

Hulp nodig?

Telefoon: 030 80 80 884

E-mail: [email protected]