Bel ons op 030 80 80 884
en krijg professioneel advies van onze deskundige consultantsBel ons op 030 80 80 884
Spreker over Positiveren & Optimistisch dagvoorzitterschap
Tarieven en beschikbaarheid5 van de 5 sterren
Ik heb Rudy als een enorm positief en energiek persoon ervaren, die goed luisterde naar wat wij met de training wilden. Hij was enorm flexibel. Ik heb zelf veel geleerd van de manier waarop hij ‘fun’ combineert met een (saai) leerdoel, en de gestructureerde aanpak, die niet rigide aanvoelde.
Snel informatie over tarieven en beschikbaarheid
Over Rudy
Lezingen
Video
Referenties
Spreker Rudy van Beurden maakte in de zomer van 2011: Nederland positiveren. Sindsdien deelt hij zijn heldere visie en aanstekelijk enthousiasme. Als spreker krijgt hij binnen no time grote én kleine groepen in beweging over onderwerpen als positieve psychologie, motivatie, quality of life en ondernemerschap. Door zijn eigen ervaringen met verdiepende vragen te combineren maakt hij deelnemers bewust van hun eigen situatie en keuzes.
Zo behoort ons land tot de top van de wereld qua gezondheid, financiële rijkdom en nationale veiligheid. Toch slikken 1.1 miljoen Nederlanders antidepressiva. Hoe kan dat?
Naast zijn rol als spreker positiveert spreker Rudy van Beurden met zijn onderneming (GAAF | positieve energie) en een pool van trainers en sprekers complete organisaties. GAAF kickstart de persoonlijke ontwikkeling van young professionals door hen met zichzelf, hun collega’s én de organisatiedoelstellingen te verbinden. GAAF ontwikkelde al maatwerk programma’s voor o.a. Philips, het Rode Kruis, Enexis en de TU/e. In deze offline programma’s leggen deelnemers onderlinge verbindingen, waarmee ze elkaar en hun organisatie versterken.
Bekijk de lezingen van Rudy van BeurdenIk ontmoette Rudy en het enthousiasme spatte eraf. Zijn nietaflatende energie, zijn professionele en creatieve manier om naar de wereld te kijken hebben me geraakt.
Ineke Hurkmans, founder Jump Movement en IAMNL
Onder de energieke leiding van Rudy hebben wij (JongVialis) en diverse directieleden ons laten inspireren om op een andere manier de discussie met elkaar aan te gaan.
Daan Vugs, Verkeerskundige Vialis
Prachtig te zien hoe Rudy een groep met zoveel verschillende studenten zo snel weet te boeien en weet te raken met zijn verhaal en daarmee de essentie overbrengt!
Ellen van Kuppenveld, Docente Fontys Communicatie
Ik heb Rudy als een enorm positief en energiek persoon ervaren, die goed luisterde naar wat wij met de training wilden. Hij was enorm flexibel. Ik heb zelf veel geleerd van de manier waarop hij ‘fun’ combineert met een (saai) leerdoel, en de gestructureerde aanpak, die niet rigide aanvoelde.
Kathelijn van der Horst, Philips Design
Snel informatie over tarieven en beschikbaarheid